Systém E+


Systém E+

- je založen na principu přirozeného přívodu vzduchu do objektu přes samoregulační okenní ventilační mřížky a mechanickém odvodu odpadního vzduchu, který je řízený automaticky pomocí čidel, který je navíc propojený s tepelným čerpadlem pro ohřev teplé užitkového vody a nízkoteplotního otopného systému.

Systém řízeného větrání je velice úspěšný, velmi účinný ventilační systém a to vzhledem ke své jedinečnosti, účinnosti a minimální údržbě. Pomocí řídících klapek zajišťuje optimální větrání vnitřních prostor v závislosti na pohybu osob v řešeném objektu. Jedná se tak o koncept, který přináší optimální kvalitu ovzduší do obytných prostor při velmi nízké energetické spotřebě. Vytvoří tak efektivním způsobem zdravé vnitřní prostředí.

Navíc dokáže přivést část teplého odpadního vzduchu ke vstupu do tepelného čerpadla, kde je mísen s chladnějším venkovním vzduchem a využije se tak pro řízený automaticky pomocí čidel, který je navíc propojený s tepelným čerpadlem pro ohřev teplé užitkového vody a nízkoteplotního otopného systému.


Endura E+


 

 

Systém D
Rekuperace

Mechanický přívod čestvého vzduchu a mechanický odvod odpadního vzduchu. Rekuperační jednotka využívá teplotu odpadního vzduchu k ohřevu nebo ochlazování vzduchu přiváděného. Nevýhodou je, že dochází k větrání vždy celého objektu.

Více informací

Systém C+
Healthbox II

Přirozený přívod čerstvého vzduchu a mechanický odvod odpadního vzduchu, který je řízen automaticky pomocí vestavěných čidel a reaguje tak na aktuální pohyb osob v řešeném objektu. Na rozdíl od rekuperačních jednotek se větrá vždy jen ta část domu, kterou využíváte, a kde dochází k vyšší koncentraci CO2, vlhlkosti a pachů.

Více informací

Systém E+
Endura E+

Přirozený přívod čerstvého vzuchu a mechanický odvod odpadního vzduchu řízený automaticky pomocí čidel, který je navíc propojený s tepelným čerpadlem pro ohřev teplé užitkového vody a nízkoteplotního otopného systému. Tento systém nabízí veškeré výhody systému C+EVO navíc však dokáže využít část odpadního vzduchu k ohřevu teplé užitkové vody.

Více informací

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: vetrani@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 08:00 - 11:30
12:15 - 17:00
Pá: 08.00 - 11.30
12.15 - 16.00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Zastoupení pro ČR.