Dveřní mřížky


Slouží k transitu přiváděného vzduchu po celém domě tak, aby byly provětrány všechny potřebné místnosti a to  i v případě, že budou zavřené dveře. Nabízí se několik typů dveřních mřížek, od téměř neviditelných, přes zvukově izolované až po požářně odolné.

Invisido®

Nejlepší řešení pro moderní interiéry je téměř neviditelné větrání nade dveřmi Invisido®. Jedná se o samostatný větrací průduch umístěný téměř neviditelně.

Díky estetickému zabudování nade dveřmi odpadá jakékoliv nevzhledné a rušivé podřezávání dveří. Unikátní řešení zabraňuje, aby bylo  vidět z jedné do druhé místnosti a to při zachování transitu vzduchu!

Výhody neviditelných mřížek Invisido®:

 • skryté řešení – zcela zabudované
 • není vidět skrz do druhé místnosti
 • vhodné pro všechny dveře o síle min 35 mm
 • garantovaný průtok 25 m3/h
 • vhodné do každého interiéru
   
 • redukce hluku -28 dB
   
 • bez průvanu

 


Invisido®


Silendo®


Incendo®


téměř neviditelná dveřní mřížka zvukově tlumící dveřní mřížka požáru odolná dveřní mřížka

Katalog dveřní mřížky

Technický list neviditelná dveřní mřížka Invisido®

Systém D
Rekuperace

Mechanický přívod čestvého vzduchu a mechanický odvod odpadního vzduchu. Rekuperační jednotka využívá teplotu odpadního vzduchu k ohřevu nebo ochlazování vzduchu přiváděného. Nevýhodou je, že dochází k větrání vždy celého objektu.

Více informací

Systém C+
Healthbox II

Přirozený přívod čerstvého vzduchu a mechanický odvod odpadního vzduchu, který je řízen automaticky pomocí vestavěných čidel a reaguje tak na aktuální pohyb osob v řešeném objektu. Na rozdíl od rekuperačních jednotek se větrá vždy jen ta část domu, kterou využíváte, a kde dochází k vyšší koncentraci CO2, vlhlkosti a pachů.

Více informací

Systém E+
Endura E+

Přirozený přívod čerstvého vzuchu a mechanický odvod odpadního vzduchu řízený automaticky pomocí čidel, který je navíc propojený s tepelným čerpadlem pro ohřev teplé užitkového vody a nízkoteplotního otopného systému. Tento systém nabízí veškeré výhody systému C+EVO navíc však dokáže využít část odpadního vzduchu k ohřevu teplé užitkové vody.

Více informací

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: vetrani@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 08:00 - 11:30
12:15 - 17:00
Pá: 08.00 - 11.30
12.15 - 16.00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Zastoupení pro ČR.